Широкоформатний друк

 • Ефективне привернення уваги

  Велика яскрава вивіска – це завжди ефективне привернення уваги до змісту реклами. Виготовлення якісного повноколірного широкоформатного друку виконується на таких матеріалах, як: вініл, папір, тканина для банерів, сітка, або спеціальне полотно.

 • Банерна сітка

  Банерна сітка – перфорована банерна тканина

  Відрізняється розмірами перфорації, наявністю підложки та типом армування. Характеризується високою розмірною стабільністью, стійкістю до УФ-випромінювання, хімічному впливу. Банерна сітка застосовується для розміщення у вітринах, а також на фасадах будинків.

 • Широкоформатний друк

  та його використання

  Широкоформатний друк використовується для розміщення реклами на білбордах, сітілайтах, ролл-апах, стендах та плакатах, а також для інтер’єрної реклами.

 • Самоклеюча вінілова плівка

  один із найпопулярніших носіїв

  Найпоширеніша в Україні самоклеюча плівка торгової марки Oracal. Ця торгова марка настільки популярна, що в Україні стала загальною назвою будь-якої самоклейної плівки. Для зовнішнього застосування використовують частіше глянцеву плівку, так як менше затримує бруд. В середині приміщень використовують матову плівку, мому що вона зменшує появлення відблисків.

 • One Way Vision

  перфорована самоклеюча плівка

  Використовується для оклеювання прозорих поверхонь для збереження проникнення світла. Застосування плівки – оклеювання вікон муніциального транспорту, а також вікна магазинів та офісних приміщень.

 • Самоклеюча вінілова плівка – один із найпопулярніших носіїв для широкоформатного друку. Найпоширеніша в Україні самоклеюча плівка торгової марки Oracal. Ця торгова марка настільки популярна, що в Україні стала загальною назвою будь-якої самоклейної плівки. Для зовнішнього застосування використовують частіше глянцеву плівку, так як менше затримує бруд. В середині приміщень використовують матову плівку, мому що вона зменшує появлення відблисків.

  ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

  Якісно виготовлений широкоформатний друк є гарантом того, що Вашу рекламу помітять, а що найважливіше – запам’ятають. Сучасні принтери для друку такого типу дозволяють банерам довго залишатися яскравими, а ламінування допоможе їм не втрачати свою якість під впливом сонця, або дощу. Також стійкість зовнішнього вигляду реклами залежить від того, який матеріал Ви обираєте.


  Що стосується інтер’єрних рішень, то широкоформатний друк активно використовується у сфері виготовлення фотошпалер та плакатів. Це допоможе Вам зробити вигляд Вашого приміщення точно таким, яким Ви мрієте його бачити.


  У нас Ви можете замовити також дизайн Вашої майбутньої реклами, або елементу інтер’єру і ми гарантуємо Вам чудовий результат.


  Здійснюємо сольвентний та екосольвентний друк на носіях: банер, банерна сітка, самоклеюча плівка, перфоплівка One Way Vision, папір Blue back, текстиль, прапорна тканина, холст. Основна сфера застосування – зовнішня реклама: бігборди, сілітайти, конвексборди, оформлення вітрин, брендування автотранспорту тощо. Банер – пластичний ПВХ, армований поліестеровою ниткою. Банерна тканина характеризується щільністю та методом виготовлення. За типом виготовлення банер може бути литим чи ламінованим. Ламінований банер, як правило має меншу щільність та візуальні відрізняється від литого.


  Папір BlueBack – спеціальний вологостійкий папір з синьою зворотною стороною. Покриття синього кольору, нанесене на тильну сторону дозволяє наклеювати носій на темну основу без викривлення кольору і без просвічування нижнього зображення. Використовуються намотки шириною 1,26 м, 1,60 м. Папір не схильний до набухання від води та розривам внаслідок механічних впливів, Високостійкий до коливання температури и вологості навколишнього середовища. Ці особливості дозволяють використовувати цей папір як всередині, так і зовні. Найпопулярніший папір Blueback в щитовій рекламі – бігборди.

   Відгуки про нас