Широкоформатний друк

 • Банерна сітка

  Банерна сітка – перфорована банерна тканина

  Відрізняється розмірами перфорації, наявністю підложки та типом армування. Характеризується високою розмірною стабільністью, стійкістю до УФ-випромінювання, хімічному впливу. Банерна сітка застосовується для розміщення у вітринах, а також на фасадах будинків.

 • Самоклеюча вінілова плівка – один із найпопулярніших носіїв для широкоформатного друку. Найпоширеніша в Україні самоклеюча плівка торгової марки Oracal. Ця торгова марка настільки популярна, що в Україні стала загальною назвою будь-якої самоклейної плівки. Для зовнішнього застосування використовують частіше глянцеву плівку, так як менше затримує бруд. В середині приміщень використовують матову плівку, мому що вона зменшує появлення відблисків.

  ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

  Здійснюємо сольвентний та екосольвентний друк на носіях: банер, банерна сітка, самоклеюча плівка, перфоплівка One Way Vision, папір Blue back, текстиль, прапорна тканина, холст. Основна сфера застосування – зовнішня реклама: бігборди, сілітайти, конвексборди, оформлення вітрин, брендування автотранспорту тощо. Банер – пластичний ПВХ, армований поліестеровою ниткою. Банерна тканина характеризується щільністю та методом виготовлення. За типом виготовлення банер може бути литим чи ламінованим. Ламінований банер, як правило має меншу щільність та візуальні відрізняється від литого.


  Папір BlueBack – спеціальний вологостійкий папір з синьою зворотною стороною. Покриття синього кольору, нанесене на тильну сторону дозволяє наклеювати носій на темну основу без викривлення кольору і без просвічування нижнього зображення. Використовуються намотки шириною 1,26 м, 1,60 м. Папір не схильний до набухання від води та розривам внаслідок механічних впливів, Високостійкий до коливання температури и вологості навколишнього середовища. Ці особливості дозволяють використовувати цей папір як всередині, так і зовні. Найпопулярніший папір Blueback в щитовій рекламі – бігборди.

  Відгуки про нас