Брендування транспорту

 • Збільшення аудиторії

  Безумовно, реклама на транспортних засобах – це один з найефективніших методів просування продукту, оскільки така реклама не залишається на одному місці, а отже може охопити в рази більшу аудиторію, ніж стаціонарна реклама.

 • Реклама на транспорті

  Зовнішня реклама

  Реклама на транспорті — це зовнішня реклама, яка розміщується на бортах транспортних засобів. Це сучасний вид реклами, який користується популярністю серед рекламодавців та привертає увагу споживачів.

 • Популярність


  Погодьтесь, що проїжджаючий повз яскравий транспорт швидко привертає увагу будь-якого перехожого, що й зумовлює широку популяність такого методу.

  Реклама на транспорті сприяє створенню позитивного іміджу компанії, є ефективною в проведенні масштабних рекламних акцій з охопленням певного регіон. Крім того реклама на окремих автомобілях (забрендований власний транспорт) чи салонна реклама є інформативними для споживачів та збільшують продажі продукції та послуг.


  Всі види транспорту — це рекламні носії, які дозволяють проводити неординарні рекламні кампанії, створювати ефект “всюдисущості” Вашої реклами, оскільки вона буде в постійному русі. Потенційний покупець вибагливий і хоче отримувати якісний рекламний продукт, який не буде надто нав’язливим і при тому привертатиме увагу. Саме таке завдання виконує реклама на автотранспорті.

  Яскравий вигляд, розміри та рух завжди приковують до себе погляди. Зовнішня реклама на транспорті є потужним маркетинговим ходом для просування будь-якого продукту, чи послуги.