Бігборди та сітілайти

Білборд (бігборд, біг борд) або рекламний щит — це вид зовнішньої реклами, що встановлюється зазвичай вздовж вулиць, трас, біля точки продажу.

Стандартні розміри бігбордів: 3 х 6, 3 х 4, 4 х 8 та 3 х 12 м. Найбільш поширеним є розмір 3х6 м, що є найоптимальнішим для привернення уваги автомобілістів та пішоходів. Є і варіанти білбордів з підсвіткою, які забезпечують помітність реклами протягом всієї доби.


Сіті-лайти
– зовнішній рекламоносій. Порівняно з білбордами сіті-лайти мають менший розміром за рахунок чого їх можна встановлювати в недоступних для білбордів місцях (центральна частина міста, на тротуарах, вздовж автомобільних доріг).
Сіті-лайти мають дві рекламні сторони і внутрішнє підсвічування.
Розміри рекламного поля 1,2 х1,8 м . Рекламне зображення знаходитися на рівні очей пішоходів, водіїв і пасажирів, що забезпечує успішність такої реклами.
Переваги сіті-лайтів:

  • відносно недорогий рекламоносій;
  • можливість легко і швидко змінювати рекламне зображення;
  • підсвітка, що забезпечує видимість рекламного зображення в темну пору доби;
  • хороша видимість, як пішоходам, так і водіям.

Виготовляємо та встановлюємо білборди та сітілайти; також проводимо монтаж та демонтаж конструкцій. Володіємо всим технічним обладнанням, необхідним для проведення робіт. Всю продукцію доставляємо по місцю замовлення.
Світлову рекламу виготовляємо також з антивандального пластику. При використанні таких матеріалів ми можемо гарантувати надійність продукції, а Ваші інвестиції в рекламу виправдають себе на 100 відсотків.